Wypadki

Zmarł podczas mycia samochodu!

W ubiegły czwartek w jednej z myjni w Szczecinie doszło do tragicznego zdarzenia. Podczas mycia pojazdu zmarł starszy mężczyzna. Aktualnie przypuszcza się, że jedną z przyczyn tragedii mógł być brak reakcji przechodniów.

Tajemnicza śmierć w jednej ze szczecińskich myjni samochodowych – co było przyczyną zgonu?

W ubiegły czwartek w myjni przy ul. Dębskiej w Szczecinie zmarł starszy mężczyzna. Do zdarzenia doszło podczas mycia pojazdu. Według relacji z monitoringu starszy człowiek podczas mycia samochodu nagle odłożył szczotkę i usiadł na siedzeniu. Z pozoru wyglądało to tak, jakby klient myjni postanowił na chwilę odpocząć. Niestety mężczyzna spędził w samochodzie niemal 2  – godziny. Szybki przyjazd straży i służb ratowniczych nie na wiele się zdał, ponieważ czynności życiowe ustały na długo przed przyjazdem. Według ustaleń policji zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Zgon na myjni – czy tragedii można było uniknąć?

Jak zawsze, gdy dochodzi do tak tragicznego zdarzenia zarówno policja, jak i świadkowie zadają sobie pytanie, czy można było tego uniknąć? Mężczyzna, który poczuł się źle, spędził w samochodzie około dwóch godzin, być może, gdyby ktoś z przechodniów zareagował i w porę wezwał pogotowie, dałoby się udzielić mu pomocy.

Świadek zdarzenia, który zwrócił uwagę na dziwne zachowanie starszego pana, natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy. Strażacy z ulicy Struga na miejscu znaleźli się w kilkanaście minut, niestety było już za późno, mężczyzna nie żył. Służby ratownicze apelują, by reagować, gdy widzimy dziwne zachowanie osób z otoczenia. Mężczyzna siedzący z opuszczoną głową w samochodzie z otwartymi drzwiami powinien zwrócić uwagę innych klientów myjni dużo wcześniej. Jedną z przyczyn jego śmierci mógł być brak fachowej pomocy o czasie.

 

Powiązane tematy
WydarzeniaWypadki

Pobity ksiądz w Szczecinie - są już nagrania z monitoringu

Napastnik najpierw zaczął demolować kościół, potem zniszczył krzyż, na końcu zaatakował…
Czytaj dalej
UncategorizedWypadki

Opóźnienia w ruchu tramwajów - chwilowy brak prądu

W środę 8 września w centrum Szczecina na chwilę został sparaliżowany ruch uliczny. Do…
Czytaj dalej
Wypadki

Groźny wypadek w Szczecinie - tramwaj zderzył się z ciężarówką

We wtorek w Szczecinie doszło do bardzo groźnego wypadku. Do zdarzenia doszło na tymczasowym…
Czytaj dalej