W Szczecinie lokomotywa wjechała w skład towarowy

W Szczecinie lokomotywa wjechała w skład towarowy

Wypadki na drogach to wcale nie rzadkość. Jednak wydaje się, że w przypadku pociągów, wypadki nie powinny zdarzać się tak często. Nic bardziej mylnego – do takich zdarzeń dochodzi zaskakująco często. Ostatnio takie zdarzenie miało miejsce w naszym mieście. Lokomotywa wjechała w skład towarowy. Jak doszło do wypadku? Co więcej wiadomo o tej sprawie? Czy udało się ustalić okoliczności zdarzenia?

Wypadek w Szczecinie

Do wypadku doszło w Szczecinie, gdzie lokomotywa wjechała w skład towarowy. Na szczęście nie ma osób rannych, jednak ruch pociągów został czasowo wstrzymany. Służby techniczne pracują na miejscu, a okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić specjalna komisja. Póki co nie wiadomo, jak doszło do tego zdarzenia. Nie są znane wszystkie okoliczności zdarzenia.  Na szczęście nikt nie ucierpiał i to jedyna dobra informacja w tym temacie.

Komunikacja zastępcza

Przewozy regionalne zapewnią komunikację zastępczą między Szczecinem Podjuchy a Szczecinem Głównym, jednak mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu pociągów. Informacje o zmianach są dostępne na stacjach i przystankach.