Tragiczny wypadek na placu Kościuszki: piesza potrącona przez tramwaj linii 9

Tragiczny wypadek na placu Kościuszki: piesza potrącona przez tramwaj linii 9

Niespodziewane i niebezpieczne wydarzenie miało miejsce na szczecińskim placu Kościuszki, gdzie przed trzynastą godziną doszło do tragicznego wypadku. Została tam potrącona piesza przez nadjeżdżający tramwaj obsługujący linię numer 9. W wyniku zdarzenia, poszkodowana kobieta została natychmiast przewieziona do najbliższego szpitala.

Służby policyjne natychmiast podjęły działania mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego niefortunnego incydentu. Przy skrzyżowaniu, gdzie doszło do kolizji, przez około pół godziny funkcjonowała zastępcza komunikacja autobusowa. To rozwiązanie wprowadzono w celu umożliwienia swobodnego przepływu ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa innych uczestników ruchu.

Podczas całego zdarzenia, na miejscu obecni byli funkcjonariusze policji, którzy skierowali ruchem na tym skomplikowanym skrzyżowaniu. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu, już po krótkim czasie udało się przywrócić normalny ruch na placu Kościuszki. Aktualnie nie ma już żadnych utrudnień związanych z tym zdarzeniem.