Tragiczna śmierć młodego piłkarza – 17-letni Michał Gardziejewski stracił życie w wyniku wypadku

Tragiczna śmierć młodego piłkarza – 17-letni Michał Gardziejewski stracił życie w wyniku wypadku

Z niekłamanym smutkiem Klub Sportowy Świt Szczecin-Skolwin podzielił się z wiadomością o tragicznym zgonie swojego młodego zawodnika, Michała Gardziejewskiego, który miał zaledwie 17 lat. Ten młody człowiek stracił życie po tym, jak samochód uderzył w kierowany przez niego rower. Służby policyjne obecnie prowadzą dochodzenie, aby ustalić szczegóły tego smutnego wydarzenia.

Informacje opublikowane na profilu społecznościowym klubu informują, że Michał, będący aktywnym graczem naszej drużyny, uczestniczył w meczu w Świnoujściu tylko tydzień temu. Niestety, poważne obrażenia odniesione podczas weekendowego incydentu drogowego okazały się być tak ciężkie, że mimo wielodniowej walki o życie w szpitalu, chłopiec ostatecznie przegrał tę nierówną walkę.

Przeszłość sportowa Michała była barwna – reprezentował on kluby takie jak Wybrzeże Rewal i Arkonia Szczecin. Świt Szczecin-Skolwin był jego domem sportowym przez ostatnie półtora roku. W związku z tym tragicznym wydarzeniem, zarząd klubu podjął decyzję o upamiętnieniu młodego zawodnika poprzez przeprowadzenie minuty ciszy przed rozpoczęciem najbliższych meczów.

– Jako wyraz żałoby i szacunku dla Michała, zarząd postanowił, że przed rozpoczęciem kolejnych spotkań wszystkich naszych drużyn, nastąpi minuta ciszy – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez klub.