Szczecin zaprasza na targi Bud-Gryf & Home

Szczecin zaprasza na targi Bud-Gryf & Home

Już za kilka dni odbędą się największe targi budowlane w regionie Pomorza Zachodniego. Mowa oczywiście o Targach Bud-Gryf & Home. Wydarzenie to corocznie przyciąga mieszkańców z całego regionu. Co dokładnie wiadomo o tym wydarzeniu?

Jubileuszowa edycja

Targi będą jubileuszową edycją, co stanie się okazją do porad specjalistów i doświadczonych ekspertów w zakresie oszczędności podczas remontu lub budowy domu. W Netto Arenie wystawcy z branży budowlanej i wnętrzarskiej podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami, a uczestnicy będą mieli szansę skorzystać z różnych warsztatów i prelekcji.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

W tym roku jedną z atrakcji będzie wspólne majsterkowanie z architektem wnętrz i autorem bloga „Rzuć Pan Okiem”, Pawłem Machometem. Podczas targów nie zabraknie także nowości, Mini Targów Zieleni, wystawy prac studentów Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuki w Szczecinie oraz paneli dyskusyjnych eksperckich na temat oszczędzania i ograniczania zużycia mediów w firmach i w domach. Targi Bud-Gryf & Home będą miały również charakter giełdy kooperacyjnej, na której przedsiębiorcy będą mieli szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe i wymienić się ofertami, doświadczeniami i pomysłami.