Polacy znowu będą mogli robić zakupy w niemieckim hipermarkecie

Polacy znowu będą mogli robić zakupy w niemieckim hipermarkecie

Centrum handlowe Oder-Center, położone w niemieckim Schwedt cieszy się dużym zainteresowaniem polskich klientów, z których większość przybywa ze Szczecina. W przeszłości popularne miejsce na zakupy stanowił tutaj hipermarket Real, który jednak został zamknięty w marcu 2022 roku. Po kilkunastu miesiącach przerwy, centrum handlowe Oder-Center powraca do oferowania usług hipermarketu.

Zapowiedziano otwarcie EDEKA Center, które zajmie powierzchnię 4,3 tysiąca metrów kwadratowych. Według informacji od właścicieli, sklep będzie miał w swojej ofercie ponad 40 tysięcy produktów. Co ciekawe, około 7 tysięcy z nich będzie dostępnych w cenach dyskontowych. Część produktów będzie sprzedawana pod własną marką EDEKA Center, rozpoznawalną po charakterystycznym czerwonym narożniku na opakowaniach.

W asortymencie EDEKA Center znajdziemy nie tylko świeże owoce i warzywa oraz inne produkty spożywcze, ale także tekstylia, urządzenia elektroniczne i wiele innych towarów. Planowane są również specjalne stoiska z mięsem, wędlinami, rybami czy serem. W holu kasy zostanie zlokalizowane miejsce o nazwie Daniel’s – połączenie piekarni oraz małej restauracji szybkiej obsługi.