Outlet Park Szczecin planuje budowę imponującego parku wodnego

Outlet Park Szczecin planuje budowę imponującego parku wodnego

Outlet Park Szczecin zapowiedział swoje ambitne plany związane z budową ogromnego aquaparku. Jak się okazuje, zakupy będą mogły być doskonałym połączeniem z relaksem i zabawą w parku wodnym. Oczekuje się, że prace nad tym projektem rozpoczną się niebawem. Warto jednak dodać, że tekst ten był jedynie żartem wygłoszonym na Prima Aprilis.

W Szczecinie już niebawem powstanie kolejny, jeszcze większy aquapark. Będzie on zlokalizowany na prawobrzeżu miasta, dokładnie przy ulicy Struga 42. To właśnie tam znajdować się będzie najdłuższa wodna zjeżdżalnia w kraju oraz największy basen falowy w całym regionie.

Aleksandra Makowska reprezentująca Outlet Park Szczecin wyraziła swoje podekscytowanie nowym projektem. Zaznaczyła, że głównym celem aquaparku ma być stworzenie idealnego miejsca dla rodzin i grup przyjaciół, które szukają wspólnych, niezapomnianych chwil pełnych radości i zabawy.

Planowane atrakcje wodne mają zająć całe tereny parkingowe kompleksu handlowego. Miejsca parkingowe dla klientów zostaną natomiast przeniesione do podziemnego garażu. Najdłuższa z planowanych zjeżdżalni ma biec przez cały obiekt, przechodząc nawet obok sklepów.