UncategorizedWypadki

Opóźnienia w ruchu tramwajów – chwilowy brak prądu

W środę 8 września w centrum Szczecina na chwilę został sparaliżowany ruch uliczny. Do zdarzenia doszło przez chwilowy brak prądu, który spowodował zatrzymanie się wszystkich tramwajów.

Sparaliżowany ruch w centrum Szczecina – wszystkie tramwaje stanęły

Do zdarzenia doszło około 10:30. Pora ta nie jest godziną szczytu w mieście. Mimo to chwilowe sparaliżowanie ruchu wywołało zniecierpliwienie wśród mieszkańców Szczecina, znajdujących się w tym momencie na drodze. Najbardziej ucierpieli na tym podróżujący tramwajami, ponieważ chwilowy brak prądu i zatrzymanie pojazdów na 10 minut sprawiło, że nikt nie dotarł na docelowy przystanek o czasie. Prąd powrócił po upływie 10 minut, co natychmiast wznowiło ruch tramwajów. Przez jakiś czas po zdarzeniu występowały nieznaczne opóźnienia jeśli chodzi o przejazdy tramwajów. Przez cały czas trwały jednak starania o unormowanie sytuacji, co ostatecznie nastąpiło dopiero po upływie godziny od przywrócenia prądu.

Po upływie godziny od incydentu tramwaje wróciły do kursowania zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy, a sytuacja się ustabilizowała. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego dokłada wszelkich starań, by unikać takich sytuacji. Niestety tego typu incydenty od czasu do czasu są nieuniknione, najważniejsze jednak, że przyczyny opóźnień w ruchu są błyskawicznie likwidowane.

Tramwaje dla wielu Szczecinian stanowią ważny środek transportu, bez którego dotarcie do wyznaczonego celu byłoby bardzo trudne. Każdy incydent opóźniający ruch tramwajowy jest mocno uciążliwy dla mieszkańców miasta.

Powiązane tematy
Uncategorized

Niedzielny festyn charytatywny - weekend w Szczecinie

Osoby, które zastanawiają się, jak spędzić weekend w mieście, mogą bez wahania udać się na…
Czytaj dalej
WydarzeniaWypadki

Pobity ksiądz w Szczecinie - są już nagrania z monitoringu

Napastnik najpierw zaczął demolować kościół, potem zniszczył krzyż, na końcu zaatakował…
Czytaj dalej
MiastoUncategorized

Działka przy ul. Starzyńskiego wystawiona na sprzedaż, czy schron zostanie wyburzony?

Za zgodą rady miasta wystawiono na sprzedaż działkę położoną przy ul. Starzyńskiego w…
Czytaj dalej