Nowy salon Dealz w Szczecinie: zagraniczne marki, atrakcyjne ceny i innowacyjne produkty!

Nowy salon Dealz w Szczecinie: zagraniczne marki, atrakcyjne ceny i innowacyjne produkty!

W dniu 15 czerwca, ostatniego czwartku, mieszkańcy Szczecina mogli świętować otwarcie nowego sklepu Dealz. Ten popularny salon handlowy został zlokalizowany w Parku Handlowym Rondo Hakena przy ulicy Południowej 22. Teraz każdy ma okazję odwiedzić Dealz, aby znaleźć nie tylko ekskluzywne marki zza granicy, ale również korzystać z atrakcyjnych cen i poznać najnowsze trendy.

Dealz to renomowana międzynarodowa sieć sprzedażowa, która stanowi część większego konglomeratu Pepco Group. W Polsce istnieje już od lutego 2018 roku, kiedy to otwarto pierwszy sklep w Swarzędzu koło Poznania. Obecnie w kraju działa już ponad 220 placówek tej marki!

Salon Dealz w Szczecinie jest dostępny dla klientów od poniedziałku do soboty oraz podczas niedziel handlowych w godzinach od 10:00 do 20:00.

W ofercie Dealz znajduje się bogaty wybór przekraczający liczbę 3000 produktów pochodzących od znanych i cenionych marek. Klienci mogą liczyć na szeroki asortyment towarów różnego rodzaju, takich jak produkty spożywcze, kosmetyki, przedmioty dekoracyjne oraz wyposażenie wnętrz, zabawki, narzędzia czy artykuły dla zwierząt domowych.

Wśród kultowych marek oferowanych przez Dealz można wymienić takie nazwy jak: Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos i wiele innych. Zatem nie czekaj na wyjątkowe okazje czy sezonowe promocje – odwiedź Dealz już dziś i odkryj ich niezwykłą ofertę na co dzień!