Na plaży miejskiej na Wyspie Grodzkiej rusza sezon letni

Na plaży miejskiej na Wyspie Grodzkiej rusza sezon letni

Plaża na Wyspie Grodzkiej w Szczecinie jest już gotowa na powitanie nowego, pełnego atrakcji okresu letniego. W minioną sobotę, 30 kwietnia oficjalnie zainaugurowano tam sezon lato 2022.

Nowy sezon

Plaża miejska zlokalizowana na Wyspie Grodzkiej w samym centrum Szczecina, naprzeciwko Wałów Chrobrego właśnie powitała pierwszych gości w nowym, letnim sezonie. Na zaaranżowanym tam terenie Miejskiej Strefy Letniej pojawiły się już stoliki z miejscami siedzącymi oraz leżaki, działa tam już także bar.

Sezon na miejskiej plaży potrwa w okresie od maja do 30 września. W tym czasie będzie tam można spodziewać się wielu różnych atrakcji, poza oczywiście podstawową możliwością zrelaksowania się w plażowej scenerii z drinkiem w dłoni oraz poopalania.

Mnóstwo atrakcji

W programie rozrywkowym Miejskiej Strefy Letniej znajdą się m. in. różne koncerty, animacje dla dzieci, a także gry i zabawy dla młodszych i starszych. Najprawdopodobniej powrócą tam również atrakcje znane z minionego roku, a więc występy stand-upperów oraz lubiane przez odwiedzających „Kino na leżakach”, czyli seanse filmowe w plenerze, ale organizatorzy jeszcze tego nie potwierdzili.

Plaża czynna będzie codziennie do dnia 30 września w godzinach od 10:00 do 22:00, a w piątki i soboty aż do północy.

Miejska Strefa Letnia to idealne miejsce na spędzenie letnich weekendów i wakacje w mieście.