Męskie Granie po raz pierwszy zagra w Szczecinie

Męskie Granie po raz pierwszy zagra w Szczecinie

Tegoroczna, 13. edycja słynnego cyklu koncertów zawita po raz pierwszy do Szczecina. Scena Męskiego Grania stanie na Łasztowni, a organizatorem imprezy jak zwykle będzie browar Żywiec.

Nowa formuła

W tym roku Męskie Granie będzie rozgrzewać publiczność w Polsce w terminie od 24 czerwca do 27 sierpnia. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie nieco inna niż dotychczasowe: w każdym z ośmiu miast, które w tym roku ugoszczą scenę Męskiego Grania zorganizowane zostaną po dwa koncerty. Razem odbędzie się więc 16 koncertów, a cały festiwal przyjmie formułę ogólnokrajowej trasy koncertowej.

Męskie Granie zawita tego lata do Poznania, Katowic, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Żywca oraz Szczecina. Jak zwykle wśród występujących artystów nie zabraknie stałych bywalców wydarzenia, jak Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow. Nazwiska kolejnych zaproszonych muzyków zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

Chcesz wiedzieć, czym żyje Szczecin? Zajrzyj na https://szczecininfo.pl, a na pewno nic Cię nie ominie!

Męskie Granie w Szczecinie

Najnowsza, 13. już edycja wydarzenia ma być, jak mówią sami organizatorzy „pełna nowej energii”. W Szczecinie występy w ramach Męskiego Grania odbędą się w dniach 12 i 13 sierpnia, a ich lokalizacją będzie scena na imprezowej wyspie Łasztowni.

Tegoroczne Męskie Granie zainicjują koncerty w Parku Cytadela w Poznaniu w dniach 24-25 czerwca. Szczecin będzie jednym z ostatnich miast na trasie. Tuż po nim scena Męskiego Grania stanie w Polsat Plus Arena w Gdańsku, a całe wydarzenie zwieńczą występy w Żywcu, które odbędą się w dniach 26 i 27 sierpnia.

Bilety na Męskie Granie dostępne są w formie wejściówki na jeden dzień za 199 zł oraz jako dwudniowy karnet w cenie 360 zł. Regularna sprzedaż wejściówek ruszyła w dniu 8 kwietnia.