Kolędy, rozgrzewające napoje, pomysły na upominki. Jarmark bożonarodzeniowy w Szczecinie.

Kolędy, rozgrzewające napoje, pomysły na upominki. Jarmark bożonarodzeniowy w Szczecinie.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie to doskonała okazja, by zakosztować przytulnej, świątecznej atmosfery w gronie rodzinnym lub spędzić romantyczny weekend we dwoje.

Znana formuła, nowa lokalizacja

W dniach od 3 do 22 grudnia na ulicach Szczecina pojawi się doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Świątecznych stoisk będzie można wypatrywać na Alei Kwiatowej, placu Lotników, placu Adamowicza i na Deptaku Bogusława.

Ostatnia z lokalizacji to nowa propozycja organizatorów, a bożonarodzeniowa atmosfera zdominuje te okolice tylko w weekendy.

Dekoracje, prezenty, drobiazgi

Na miejscu pojawi się kilkudziesięciu wystawców, głównie lokalnych, którzy zaoferują na sprzedaż najróżniejsze produkty. W bogatej ofercie znajdą się m. in. dekoracje wnętrzarskie, ozdoby choinkowe, gwiazdkowe upominki i produkty spożywcze.

Sezonowe przekąski i napoje

Po buszowaniu wśród stoisk będzie można rozgrzać się w strefie gastronomicznej, gdzie spróbować będzie można regionalnych przekąsek, gorącej czekolady czy grzanego wina. Atmosferę dopełnią dobiegające zewsząd kolędy, karuzela wenecka, mnóstwo świątecznych dekoracji i możliwość spotkania Świętego Mikołaja.

Warto również dodać, że nieco krótszy, bo dwudniowy jarmark bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 10-12 grudnia na Zamku Książąt Pomorskich.