Nowy basen w Szczecinie. Niedługo wielkie otwarcie.

Nowy basen w Szczecinie. Niedługo wielkie otwarcie.

Baseny, sauny, dwie sale fitness – tak prezentuje się nowy obiekt sportowy, zlokalizowany przy ul. Jodłowej w Szczecinie. Jego otwarcie zaplanowano na rok 2022.

Otwarcie w przyszłym roku

Budowę obiektu rozpoczęto w styczniu 2019 roku, a obecnie prace powoli zbliżają się do końca. Wielkie otwarcie nowego basenu zaplanowano na początek przyszłego roku.

Kompleks robi wrażenie i z pewnością spodoba się nie tylko amatorom wodnej rozrywki, ale i ogólnej aktywności fizycznej.

Atrakcje

Główną część tego miejsca stanowi 25-metrowy basen z sześcioma wydzielonymi torami. Głębokość każdego z nich wynosi od 1,2 do 1,8 metra, a pływające tam osoby podziwiać można z trybun i galerii widokowej. Tuż obok znajduje się druga cześć pływalni ze strefą rekreacyjną o głębokości od 90 do 120 centymetrów. Jest to idealne miejsce do nauki pływania (w tym celu wydzielono tam specjalne tory) i zabawy (pojawiła się tam zjeżdżalnia).

Obiekt dopełniają dwie sauny fińskie i dwie sale do zajęć fitnessu. Na zewnątrz znaleźć można dogodnie położone miejsca parkingowe.