Zmiana na horyzoncie: Pogoń Szczecin może pożegnać się z piłkarzem Luką Zahoviciem

Zmiana na horyzoncie: Pogoń Szczecin może pożegnać się z piłkarzem Luką Zahoviciem

Pogoń Szczecin, mimo upływu czasu, nie podpisała jeszcze nowego kontraktu z piłkarzem Luką Zahoviciem. Wydaje się, że po zakończeniu sezonu Słoweniec będzie dostępny bez żadnych kosztów transferowych.

Klub ze Szczecina nadal odczuwa skutki bolesnej porażki z Wisłą Kraków w finale Pucharu Polski i musi już teraz przygotowywać się na kolejne mecze. Wobec niepowodzeń innych drużyn walczących o miejsce na podium, zawodnicy pod wodzą trenera Jensa Gustafssona mają możliwość poprawy swojej pozycji. Sekret sukcesu tkwi w pokonaniu Puszczy Niepołomice.

Nie jest wykluczone, że Luka Zahovič otrzyma szansę podczas tego starcia. Ten słoweński zawodnik niedawno stał się głównym tematem dyskusji wśród fanów Pogoni Szczecin i Lecha Poznań, a wszystko za sprawą jego zdjęcia razem z Dino Hoticiem.

Zahovič jest obecnie w trakcie negocjacji dotyczących kontraktu na następny sezon, jednak nie jest pewne, czy pozostanie on w Pogoni Szczecin. Jego bieżące zobowiązania wobec jej finalisty Pucharu Polski kończą się 30 czerwca 2024 roku i do tej pory nie podpisano ich przedłużenia. Już jakiś czas temu zaczęły krążyć plotki, że Słoweniec prawdopodobnie nie zostanie w drużynie prowadzonej przez Jensa Gustafssona.

Na chwilę obecną nie ma konkretnej informacji na temat przyszłego miejsca Zahovicia, choć Zagłębie Lubin wyraziło zainteresowanie jego pozyskaniem podczas zimowego okienka transferowego. Ostatecznie jednak ten pomysł nie doszedł do skutku.