Wyjątkowy spacer dla dzieci po Szczecinie z przewodnikiem Tomaszem Wieczorkiem

Wyjątkowy spacer dla dzieci po Szczecinie z przewodnikiem Tomaszem Wieczorkiem

Tomasz Wieczorek, znany przewodnik po Szczecinie, serdecznie zaprasza na specjalne zwiedzanie miasta w najbliższą sobotę. Zorganizowany przez niego spacer będzie prowadził uczestników trasą znaną z mapy pod tytułem „Szczecin dla dzieci”, której jest autorem. Osoby, które wykażą się największą aktywnością podczas wycieczki, otrzymają dyplomy potwierdzające ich status odkrywców Szczecina!

Dołączyć do sobotniej przygody (15 lipca) mogą wszyscy chętni – nie tylko rodzice z dziećmi. Bez żadnych opłat, wystarczy pojawić się o godzinie 12:00 w rejonie fontanny na placu Orła Białego. To właśnie stąd rozpocznie się ekscytujące zwiedzanie Szczecina.

Zaplanowany marszrut zwiedzania łączy w sobie elementy edukacyjne oraz zabawowe, oferując różnorodne zadania dla uczestników w każdym wieku. Nie zabraknie także opowieści pełnych legend i ciekawych anegdot! Punktem końcowym całego wydarzenia będzie pomnik kota-żeglarza umiejscowiony na szczecińskich bulwarach.

Wszyscy aktywni uczestnicy spaceru mogą liczyć na drobne upominki, a dodatkowo, dla osoby o najbardziej oryginalnym stroju przewidziano specjalną nagrodę. Właśnie dlatego warto zaangażować się w to wydarzenie jak najbardziej!

Zwiedzanie Szczecina z Tomaszem Wieczorkiem odbywa się bezpłatnie, zgodnie z zasadami free walking tour – jeśli jednak opowieści przewodnika przypadną do gustu, mile widziane jest wręczenie napiwków. Całość wycieczki powinna trwać około dwóch godzin.