W Szczecinie syn przez ponad dwa lata znęcał się nad matką – sąd zajmie się sprawą recydywisty

W Szczecinie syn przez ponad dwa lata znęcał się nad matką – sąd zajmie się sprawą recydywisty

Szokujące przypadki domowej przemocy wyszły na jaw. Przez okres ponad dwóch lat, od stycznia 2021 do kwietnia 2023, pewien mieszkaniec tego miasta prowadził okrutną kampanię zastraszania i bicia swojej matki. Kobieta była cyklicznie zmuszana do znoszenia zarówno psychicznego jak i fizycznego maltretowania ze strony swojego syna. Nieustanne awantury, wybuchy gniewu, groźby śmierci i obrażające słowa były codziennym chlebem niewinnej ofiary.

Przemoc stosowana przez mężczyznę nie ograniczała się jednak tylko do słów. Matka była regularnie bita, nierzadko kopana i wielokrotnie zmuszana do opuszczenia swojego własnego domu. Brutalność dochodziła do takiego stopnia, że podczas jednej z awantur kobieta doznała złamań – nosa oraz kości ramiennej. Ta dramatyczna sytuacja była punktem kulminacyjnym ciągłego terroru, jakiemu kobieta była poddana przez lata.

Obecnie sprawą zajmuje się sąd, który będzie musiał wydać odpowiedni wyrok na tego recydywistę. To alarmujący dowód na to, jak traumatyczne mogą być skutki przemocy domowej.