Uwaga na utrudnienia w ruchu! Remont ulicy Strzałkowskiej w Szczecinie

Uwaga na utrudnienia w ruchu! Remont ulicy Strzałkowskiej w Szczecinie

Od wtorku 7 września mieszkańcy Szczecina muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu w rejonie ulicy Strzałkowskiej. Jak długo potrwają remonty?

Utrudnienia w ruchu w rejonie ulicy Strzałkowskiej

Ulica Strzałkowska w Szczecinie od dłuższego czasu domagała się remontu. We wtorek 7 września mają rozpocząć się prace nad wymianą nawierzchni. Wyremontowane zostaną również fragmenty dwóch ulic sąsiadujących ze Strzałkowską. Łącznie utrudnienia w ruchu mogą pojawić się na odcinku ciągnącym się od ulic Światowida do Rolnej. Jakich utrudnień w ruchu powinni spodziewać się mieszkańcy Szczecina i jak długo potrwają prace remontowe?

Jak długo potrwają remonty?

Mieszkańcy Szczecina, których trasa przebiega przez ulicę Strzałkowską, powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Prace remontowe potrwają około dwóch tygodni. Przez ten czas ulice będą cały czas otwarte, mimo to na drodze mogą formować się korki. Warto wziąć to pod uwagę, planując dojazd do pracy. Władze miasta robią wszystko, by ułatwić życie mieszkańców. Z tego względu większość prac remontowych odbędzie się w nocy.

Remonty Szczecińskich ulic prawdopodobnie spowodują spore utrudnienia w ruchu. Po upływie tego czasu kierowcy będą mogli cieszyć się nową, gładką nawierzchnią i bezproblemową jazdą. Całość prac nad modernizacją ulicy Strzałkowskiej wykona firma Strabag, która cieszy się dobrymi opiniami i zaufaniem na rynku. Oprócz ulicy Strzałkowskiej nowa nawierzchnia pojawi się również na fragmentach dwóch ulic sąsiednich.

Remont powinien zakończyć się przed upływem dwóch tygodni, czas ten może jednak się wydłużyć, jeśli warunki pogodowe będą wyjątkowo niekorzystne, co spowoduje czasowe zawieszenie prac.