Lato wraca do Szczecina? Jakiej pogody należy się spodziewać w nadchodzącym tygodniu?

Lato wraca do Szczecina? Jakiej pogody należy się spodziewać w nadchodzącym tygodniu?

Ostatnie dni były uciążliwe nie tylko dla mieszkańców Szczecina. Deszcz padał na terenie niemal całego kraju. Początek września zapowiada się jednak obiecująco. Jaką pogodę przyniesie ten tydzień?

Słoneczny początek września w Szczecinie, prognozy na najbliższe dni

W zeszłym tygodniu niemal w całej Polsce panowała iście listopadowa pogoda. Szczecin dotrzymywał kroku reszcie kraju. Plucha i silnie wiejący wiatr nie nastrajał do wyjścia z domu i snucia weekendowych planów. Jakie są prognozy na tydzień, który właśnie się rozpoczął? Według meteorologów powrócić ma prawdziwie wakacyjna pogoda. Dziś termometry pokazywały od 20 do 22 stopni, ma się jednak robić coraz cieplej!

Szykuje się złota jesień w Szczecinie?

Początek września ma przywitać mieszkańców Szczecina piękną, letnią pogodą. Skąpane w słońcu ulice sprawiają, że perspektywa złotej, polskiej jesieni staje się coraz bardziej realna. Jesień to bardzo urokliwa pora roku, zwłaszcza gdy słonecznych dni jest więcej niż deszczowych. Wszystko wskazuje na to, że Szczecinianie będą mogli w pełni korzystać z uroków jesieni. Jak wyglądają prognozy na resztę tygodnia?

Słoneczny tydzień w Szczecinie, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy?

We wtorek zaobserwujemy więcej słońca niż chmur. Temperatury mogą sięgać nawet 24 stopni. Najbardziej optymistycznie zapowiada się środa. Tego dnia Szczecinianie mogą ujrzeć na termometrach nawet 27 stopni! Taki stan może potrwać do czwartku. Według prognoz pogodowych gorzej będzie wyglądać piątek. Temperatury będą umiarkowane, jednak pojawi się spore zachmurzenie, a miejscami nawet przelotny deszcz.