Samolotem na mecz do Radomia – Pogoń Szczecin szykuje się do starcia z Radomiakiem

Samolotem na mecz do Radomia – Pogoń Szczecin szykuje się do starcia z Radomiakiem

Już w poniedziałek 13 września o godzinie 20:30 na stadionie w Radomiu Pogoń Szczecin zmierzy się z Radomiakiem Radom. Będzie to trzecie starcie w historii istnienia obu drużyn. Pierwszy mecz Pogoni Szczecin i Radomiaka Radom odbył się w sezonie 1984/1985. Portowcy wygrali wtedy pewnie 2:0. Podczas drugiego spotkania drużyn nie padł żaden gol, co zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem i jaką formą może pochwalić się szczecińska drużyna?

Pogoń Szczecin  – jakie są szanse na wygraną?

Szanse na wygranie poniedziałkowego meczu przez klub ze Szczecina są spore. Pogoń szczecin aktualnie jest na drugim miejscu w tabeli. Radomiak Radom plasuje się nieco niżej, bo dopiero na siódmym miejscu. Obie drużyny aktualnie są prawie w komplecie, przez co starcie zapowiada się ciekawie. Niezależnie od wyniku warto obejrzeć spotkanie i kibicować szczecińskiej dumie. Pogoń będzie przygotowywać się do meczu z Radomiakiem przez 6 dni. Treningi potrwają do niedzieli. Kamil Grosicki, który stanowi ważny element drużyny, przez ostatnie dni wykonywał dodatkowe jednostki treningowe, co pozwala sądzić, że na meczu z Radomiakiem będzie w jeszcze lepszej formie.

Samolotem do Radomia – przesiadka w Warszawie

Portowcy tym razem postawili na komfortową i szybką podróż. Większą część trasy do Radomia pokonają samolotem. Podróż odbędzie się w niedzielę. Szczecińska drużyna po wylądowaniu w Warszawie przesiądzie się do autokaru, który zawiezie zawodników na miejsce. Komfort podróży z pewnością wpłynie na formę zawodników przystępujących do starcia. Szczecinianom pozostaje trzymanie kciuków za zawodników Pogoni.