Utrudnienia na Placu Zwycięstwa: pogoda i awaria sprzętu utrudniają prace drogowe

Utrudnienia na Placu Zwycięstwa: pogoda i awaria sprzętu utrudniają prace drogowe

Drogowcy pracujący nad modernizacją nawierzchni na Placu Zwycięstwa muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Początkowo to kapryśna aura pokrzyżowała ich plany, a ostatnio pracy nie ułatwia awaria sprzętu. Z tego powodu kierowcy mogą spodziewać się komplikacji w ruchu drogowym, zwłaszcza w najbliższy piątek.

Plan remontu nawierzchni jezdni zakładał przeprowadzenie prac głównie nocą, aby minimalizować dyskomfort dla kierowców. Niestety, harmonogram ten został zakłócony już we wtorek wieczorem, kiedy to gwałtowne opady deszczu uniemożliwiły rozpoczęcie prac.

W środę rano drogowcy wznowili prace, które miały być kontynuowane w godzinach wieczornych oraz nocnych. Sytuacja skomplikowała się jednak ponownie, gdy doszło do awarii maszyny do układania mas bitumicznych, co uniemożliwiło wykonanie wszystkich zaplanowanych czynności. Ze względu na te problemy, prace zostaną wydłużone i odbędą się także w ciągu dnia, zarówno w piątek jak i w sobotę. Apelujemy do wszystkich użytkowników drogi o zrozumienie i zachowanie ostrożności.