Tramwaj i samochód osobowy zderzyły się na ul. Mazurskiej. Czy pasażerowie komunikacji miejskiej byli bezpieczni?

Tramwaj i samochód osobowy zderzyły się na ul. Mazurskiej. Czy pasażerowie komunikacji miejskiej byli bezpieczni?

Szokujące zdarzenie miało miejsce w Szczecinie, gdzie doszło do kolizji między tramwajem a samochodem osobowym. To utrudnienie miało miejsce w pobliżu stacji paliw, dokładnie na ulicy Mazurskiej, skierowanej w stronę placu Grunwaldzkiego. Z powodu tego incydentu, ruch komunikacji miejskiej był zawieszony na kilkadziesiąt minut, a torowisko zostało całkowicie zablokowane.

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe oraz personel medyczny. Ich obecność była niezbędna do upewnienia się, że wszyscy są bezpieczni i nie odnieśli poważnych obrażeń.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie poinformował nas, że jedna osoba została zbadana przez personel medyczny na miejscu. Na szczęście stwierdzono, że jest nienaruszona i nie doznała żadnych urazów.

Sytuacja ta wywołała duży problem dla pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej. Zablokowane torowisko spowodowało, że tramwaje były unieruchomione z obu stron – zarówno w kierunku placu Rodła, jak i placu Grunwaldzkiego. Pasażerowie musieli czekać na przywrócenie normalnego ruchu, przedłużając ich podróż.