Tabliczki imienne dla kibiców Pogoni Szczecin

Tabliczki imienne dla kibiców Pogoni Szczecin

Pogoń Szczecin poszukuje kibiców, którzy jeszcze nie skontaktowali się z klubem w sprawie zamontowania na stadionowych krzesełkach imiennych tabliczek. Tabliczki z imionami lub pseudonimami kibiców  zamontowano przed ostatnim meczem Pogoni z Wartą Poznań, jednak kilkanaście procent zamówionych inskrypcji wciąż czeka na realizację.

Akcja W Pogoni za stadionem

Zgodnie z informacją podaną przez rzecznika drużyny, Krzysztofa Uflanda, 15% kibiców, którzy wzięli udział w akcji „W Pogoni za stadionem” od roku nie ma kontaktu z klubem. Nie odpowiedzieli na kilkakrotne zapytania dotyczące wyboru treści napisu oraz miejsca na stadionie, gdzie ich tabliczka miałaby zostać zamontowana.

Jest jeszcze szansa na własną tabliczkę

Klub zachęca wszystkich kibiców, którzy jeszcze nie wybrali miejsca i treści swojej tabliczki, do skontaktowania się z klubem. W ramach akcji wierni fani mieli możliwość wyboru kilku wariantów pamiątkowych tabliczek. Najtańsza opcja za 99 zł, a także wersji VIP, kosztujących od 1000 do 2000 zł. Zakup tabliczek odbył się na początku ubiegłego roku. A kibice sami mogli określić treści napisu oraz wybrać ulubione miejsc na trybunie. Około 750 tabliczek zostało sprzedanych, z czego na stadionie im. Floriana Krygiera zawisło już około 600 z nazwiskami kibiców.