„Szczecin Wita Studentów” – uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego w Szczecinie

„Szczecin Wita Studentów” – uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego w Szczecinie

5 października Szczecin zamieni się w arenę pełną studenckiego ruchu, kiedy to odbędzie się kolejna odsłona imprezy „Szczecin Wita Studentów”. Została ona stworzona z myślą o studentach, przez studentów, a dotyczy wszystkich uczelni wyższych w Szczecinie. Organizatorzy tegorocznej edycji obiecują niezapomniane przeżycia oraz mnogość atrakcji.

Inauguracja studenckiego roku akademickiego „Szczecin Wita Studentów” rozpocznie się 5 października w Hali Odra. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji trzy różnorodne parkiety muzyczne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, na miejscu dostępne będzie silent disco, które pozwoli każdemu uczestnikowi swobodnie delektować się swoją ulubioną muzyką. Na uwagę zasługują również efektowne iluminacje świetlne, które będą tworzyć niepowtarzalny nastrój na każdym parkiecie.

Gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny jak C-BooL, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ów i producentów muzycznych, który zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne dla wszystkich uczestników eventu.

Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 21:00, a wszyscy studenci z ważnymi legitymacjami studenckimi mają możliwość udziału w wydarzeniu bez żadnych kosztów. Bilety będzie można odebrać na miejscu, bezpośrednio przed wejściem do Hali Odra.