Sytuacja na drogach w Szczecinie: Pożar samochodu osobowego na autostradzie A6 powoduje utrudnienia

Sytuacja na drogach w Szczecinie: Pożar samochodu osobowego na autostradzie A6 powoduje utrudnienia

W środę poranek, na autostradzie A6 między węzłami Kijewo a Wielgowo, doszło do niebezpiecznego incydentu drogowego. Wydarzenia toczyły się wokół samochodu osobowego, który stanął w płomieniach.

Około godziny dziewiątej rano, bezpośrednio po kolizji pojazdu osobowego z ciężarówką, w samochodzie osobowym pojawił się ogień. Komisarz Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie potwierdził zdarzenie, mówiąc – „Samochód osobowy się zapalił”. Z jego pierwszych raportów wynikało, że pasażerowie zdołali opuścić pojazdy o własnych siłach przed przybyciem służb ratunkowych.

Informacje nieoficjalne sugerują, że cztery osoby odniosły obrażenia w wyniku tego incydentu. Na miejsce zdarzenia przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ruch na drodze w kierunku Kołbaskowa został całkowicie zablokowany.

Przykre jest to, że ten poranek przyniósł również drugi poważny wypadek na drogach Szczecina. Jak relacjonuje komisarz Gembala, „Cztery pojazdy zderzyły się po godzinie ósmej rano na ulicy Zwierzynieckiej. Jeden z nich przewrócił się na dach”. Niefortunne zdarzenie skutkowało jednym poszkodowanym, który został przetransportowany do szpitala.