Stracił prawo jazdy – wcześniej zdawał je 17 razy

Stracił prawo jazdy – wcześniej zdawał je 17 razy

23-letni mężczyzna swoje prawo jazdy zdawał 17 razy. Finalnie po długich staraniach udał mu się w końcu uzyskał upragnione uprawnienia. Niestety, jego radość była krótka.Został złapany za przekroczenie prędkości. W wyniku popełnionego przestępstwa drogowego, policja zawiesiła mi prawo jazdy na trzy miesiące.

Rekordzista w zdawaniu na prawko?

Chociaż to nie jest imponujące w porównaniu z rekordzistą z Piotrkowa Trybunalskiego, który nie zdał egzaminu 200 razy, to i tak jest godne uwagi. Niestety, radość młodego kierowcy była krótkotrwała.

Co dokładnie się wydarzyło?

W niedzielę, 26 lutego, policjanci ze szczecińskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierowcę Audi. Kierowca samochodu osobowego znacznie przekraczał limit prędkości na drodze. Według oświadczenia Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, prędkościomierz pokazywał 118 km/h w strefie ograniczenia prędkości do 50 km/h. W wyniku tego, młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2 000 złotych i miał zawieszone uprawnienia do prowadzenia pojazdów na trzy miesiące, poinformowała policja.