Spotkanie ekspertów rynku pracy i biznesu na konferencji Szczecin Biznes & HR

Spotkanie ekspertów rynku pracy i biznesu na konferencji Szczecin Biznes & HR

Wydarzenie Szczecin Biznes & HR będzie miejscem, gdzie najważniejsze problemy rynku pracy i biznesu będą poddawane analizie przez ekspertów, którzy na co dzień dzielą się swoją wiedzą na największych scenach konferencyjnych w Polsce i Europie. To wyjątkowa okazja do poszerzenia swojej wiedzy i zrozumienia światowych trendów, dzięki prelegentom, którzy regularnie prowadzą szkolenia dla prezesów czołowych firm w Polsce. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się 22 maja w Szczecinie.

W naszym mieście nie dajemy się ograniczać kompleksom. To tutaj realizowane są znaczące inwestycje, a rozwój miejsca jest dynamiczny. Często słyszymy jednak opinie, że aby wziąć udział w dużym wydarzeniu biznesowym z elementami networking’u, trzeba udać się do Warszawy czy Wrocławia. Tymczasem to nieprawda – dowodzi tego Szczecin Biznes & HR – zapewnia Katarzyna Opiekulska-Sozańska, organizatorka spotkania ze strony LSJ HR Group.

Głównym celem konferencji jest stworzenie otwartej przestrzeni do wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy oraz nawiązywania wartościowych relacji biznesowych. Wszak każdy lider, który pragnie być innowacyjny, wie, że najważniejsze są relacje – podkreśla organizatorka. To doskonałe miejsce do poznania osób, które rozumieją istotę twórczego i innowacyjnego działania w biznesie.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali najbardziej rozpoznawalni trenerzy, eksperci rynku pracy oraz autorytety gospodarcze z kraju. Zapewniają oni, że konferencja Szczecin Biznes & HR to miejsce, gdzie nauka spotyka się z praktyką.