Śmierć trzech osób w wyniku strzelaniny w Szczecinie

Śmierć trzech osób w wyniku strzelaniny w Szczecinie

W połowie czerwca tego roku, w dzielnicy Warszewo w Szczecinie, trzy osoby zostały znalezione martwe w jednym z mieszkań. Według wstępnych ustaleń prokuratury, przyczyną ich śmierci było postrzelenie. Śledztwo jest obecnie prowadzone pod kątem morderstwa, a śledczy oczekują na końcową opinię biegłych.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem 15 czerwca br. przy ulicy Kasjopei. Policja została wezwana do lokalu, z którego świadkowie donosili o słyszanych strzałach. Funkcjonariusze policji, wspólnie z innymi służbami ratunkowymi, udali się na miejsce zdarzenia i byli zmuszeni do siłowego wtargnięcia do wnętrza mieszkania. Wewnątrz natrafili na zwłoki trzech osób.

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, Alicja Macugowska-Kyszka, poinformowała PAP, że według początkowych ustaleń, śmierć wszystkich trzech ofiar nastąpiła na skutek obrażeń odniesionych podczas strzelaniny. Jednakże, to dopiero wstępna opinia i prokuratura w dalszym ciągu czeka na ostateczne ustalenia ze strony biegłych.

Zgodnie z niepotwierdzonymi informacjami, mężczyzna, który wkroczył do mieszkania, zastrzelił swoją byłą dziewczynę oraz jej aktualnego partnera, a następnie sam popełnił samobójstwo.