Rozbudowa infrastruktury turystycznej w Międzyzdrojach: budowa nowoczesnego aquaparku

Rozbudowa infrastruktury turystycznej w Międzyzdrojach: budowa nowoczesnego aquaparku

W popularnych nadmorskich Międzyzdrojach, inwestorzy zainaugurowali budowę jednego z największych na polskim wybrzeżu kompleksów wodnych. To wielomilionowa inwestycja, która ma na celu urozmaicenie oferty turystycznej miasta poprzez zapewnienie atrakcji dla całych rodzin.

Planowany do wybudowania aquapark będzie składać się z wielu elementów. Turyści będą mieli do dyspozycji różne baseny, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zaplanowano także miejsce pełne wodnych atrakcji dla najmłodszych, mianowicie wodny plac zabaw. Dla szukających relaksu stworzona zostanie strefa z jacuzzi oraz kilka zjeżdżalni wodnych, które zapewnią dawkę adrenaliny. Nie zapomniano również o osobach ceniących sobie zdrowy tryb życia – powstanie specjalna strefa poświęcona rehabilitacji oraz odnowie biologicznej.

Ale to nie koniec atrakcji. W ramach kompleksu powstanie także część usługowo-restauracyjna, gdzie goście będą mogli skosztować dań kuchni lokalnej i międzynarodowej. Dodatkowo, planowane jest centrum konferencyjne, które z pewnością przyciągnie również klientów biznesowych.

Całość inwestycji, obejmująca zarówno budowę obiektu, jak i jego wyposażenie, oszacowana jest na ponad 150 milionów złotych. Zakończenie prac budowlanych i otwarcie aquaparku dla turystów planowane jest na rok 2026.