Queen Symfonicznie w Filharmonii Szczecińskiej

Queen Symfonicznie w Filharmonii Szczecińskiej

Już 27 listopada w Filharmonii Szczecińskiej posłuchać będzie można wyjątkowego koncertu. To właśnie wtedy dzięki utalentowanym muzykom z grupy Alla Vienna rockowe utwory słynnej formacji Queen nabiorą zupełnie nowego charakteru.

Queen na smyczek i klarnet

Zespół Alla Vienna wraz z chórem Vivid Singers już od kilku lat koncertuje po Polsce i prezentuje ponadczasowe hity Queen w nieoczywistych, symfonicznych aranżacjach na klasyczne instrumenty. Projekt muzyczny Queen Symfonicznie po raz pierwszy zadebiutował na scenie w listopadzie 2011 roku. Od tego czasu koncertu miały okazje posłuchać już całe rzesze fanów legendarnej grupy rockowej.

Koncert Queen Symfonicznie potrwa w sumie 2 godziny i podzielony zostanie na dwie części. W pierwszym akcie spodziewać się będzie można znanych hitów w nowej odsłonie, natomiast w drugiej części zagra gościnnie gitarzysta solowy, który zaprezentuje m. in. niesłabnący na popularności hit „We Are the Champions”. Całe show zwieńczy partia profesjonalnego aktora odgrywającego Freddiego Mercury’ego.

Ponadczasowe hity

Na koncercie Queen Symfonicznie w Filharmonii Szczecińskiej będzie można posłuchać znanych i lubianych przebojów zespołu Queen, jak „Who Wants to Live Forever”, „Don’t Stop Me Now”, „The Show Must Go On”, „Somebody to Love” czy „Bohemian Rhapsody”. Pojawią się jednak również nieco mniej popularne kompozycje, jak utwór zatytułowany „Barcelona”, który Freddie Mercury nagrał z hiszpańską śpiewaczką operową – Montserrat Caballé.

Bilety na wydarzenie w cenie od 119 zł dostępne są pod tym adresem.