Przyszłość kapitana drużyny „Portowców” – Damian Dąbrowski

Przyszłość kapitana drużyny „Portowców” – Damian Dąbrowski

W minionym sezonie drużyna „Portowców” przez długi czas była konkurencyjna w walce o czołowe miejsca w Ekstraklasie. Ostatecznie, zespół zakończył rozgrywki na czwartej pozycji, zdobywając prawo do gry w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Jednym z kluczowych zawodników przyczyniających się do tego sukcesu był Damian Dąbrowski, który często występował w pierwszym składzie drużyny z województwa zachodniopomorskiego. W takim kontekście trudno byłoby przewidzieć, że ten zawodnik mógłby dostać zgodę na opuszczenie Pogoni Szczecin przed rozpoczęciem rywalizacji o miejsce w pucharach.

Jednak zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, 30-letni kapitan „Portowców” może być bliski powrotu do swojego macierzystego klubu, Zagłębia Lubin. Tam miałby zastąpić Łukasza Łakomego na pozycji lidera drużyny.

W przypadku transferu Damiana Dąbrowskiego, Pogoń Szczecin będzie mogła liczyć na otrzymanie środków z tytułu odstępnego, gdyż umowa tego zawodnika z klubem obowiązuje jeszcze do końca czerwca 2024 roku.