Przygotowania Pogoni Szczecin do nowego sezonu w Opalenicy

Przygotowania Pogoni Szczecin do nowego sezonu w Opalenicy

Pogoń Szczecin rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego na własnych obiektach, jednak nie wszyscy zawodnicy byli obecni na pierwszych treningach. Linus Wahlqvist, Kamil Grosicki oraz Luka Zahović przebywali na przedłużonym urlopie i mają zamiar dołączyć do swojej drużyny podczas obozu treningowego w Opalenicy. Ekipa z województwa zachodniopomorskiego będzie tam szlifować formę aż do 6 lipca.

Trener Pogoni Szczecin, Jens Gustafsson, jako i kibice klubu, niecierpliwie czekają na pozyskanie nowego napastnika. Obecnie w ich składzie znajduje się tylko jeden taki zawodnik – Luka Zahović. Ta sytuacja budzi frustrację fanów drużyny, zwłaszcza że zbliża się start eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Dariusz Adamczuk, wyjawił mediom, iż potencjalny wzmocnienie ataku drużyny zmieniło zdanie tuż przed przylotem celem podpisania kontraktu z klubem. W związku z tym, nie udało się go zatrudnić przed rozpoczęciem zgrupowania w Opalenicy. Wszystkie strony liczą na to, że uda się szybko znaleźć odpowiedniego zawodnika, który wzmocni ofensywę Pogoni Szczecin.