Pierwszy mecz kontrolny Chojniczanki przed sezonem 2023/24 z Pogonią Szczecin

Pierwszy mecz kontrolny Chojniczanki przed sezonem 2023/24 z Pogonią Szczecin

W najbliższą sobotę, 24 czerwca, zawodnicy Chojniczanki zmierzą się w pierwszym meczu kontrolnym przed nadchodzącym sezonem 2023/24. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Pogoni Szczecin, która zajęła czwarte miejsce w ostatnim sezonie Ekstraklasy.

Dla graczy Pogoni ten mecz także będzie inauguracyjnym testem. Zespół „Portowców” rozpoczął swoje przygotowania do nowego sezonu w bieżącym tygodniu. Ich ambicje sięgają nie tylko występów w PKO Ekstraklasie, ale również eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W tych ostatnich rozgrywkach drużyna Pogoni zadebiutuje od drugiej rundy kwalifikacyjnej.

Sobotni mecz towarzyski został zaplanowany na godzinę 14:00 i odbędzie się na boisku numer 2 położonym przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie, które znajduje się bardzo blisko głównego stadionu Pogoni. Niestety ze względu na ograniczenia infrastrukturalne, spotkanie nie będzie dostępne dla widzów na żywo. Jednakże organizatorzy sparingu zapewnią transmisję wideo z przebiegu meczu, aby kibice mogli śledzić wyniki swoich ulubieńców.