Początek tygodnia przynosi więcej połączeń lotniczych z Szczecina do Krakowa dzięki Ryanair

Początek tygodnia przynosi więcej połączeń lotniczych z Szczecina do Krakowa dzięki Ryanair

Wzrasta liczba połączeń lotniczych między Szczecinem a Krakowem, zasługą której jest firma Ryanair. Linia ta podjęła decyzję o zwiększeniu częstotliwości rejsów z dwóch do trzech razy w ciągu tygodnia. Jak podkreśla Krzysztof Domagalski, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Szczecin Goleniów, to połączenie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dzięki temu udogodnieniu podróżni mają możliwość odwiedzenia malowniczego Pomorza Zachodniego startując z Krakowa nie tylko na weekendy, ale i w środku tygodnia. Również entuzjaści Małopolski, Zakopanego i Tatr mają okazję skorzystać z tego połączenia wychodzącego z naszego regionu.

Krzysztof Domagalski informuje także, że samoloty kursujące na trasie ze Szczecina do Krakowa są obsadzone w 90%. Zaznacza przy tym, że na pokładzie nie znajdują się wyłącznie mieszkańcy Pomorza Zachodniego. Są tam też pasażerowie z Małopolski i okolic, którzy chcą doświadczyć uroków polskiego morza.

Po zimowej przerwie, od środy, pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpośredniego lotu do Dublina. Samolot do stolicy Irlandii będzie odlatywał dwa razy w tygodniu.