Po raz kolejny zapadlisko na ulicy Tkackiej w Szczecinie

Po raz kolejny zapadlisko na ulicy Tkackiej w Szczecinie

Nie da się ukryć, że zapadlisk i dziury to prawdziwe utrapienie, a już w szczególności na ulicach naszego miasta. Tradycją jest już fakt, że można jest spotkać na całej długości ulicy Tkackiej na szczecińskim Starym Mieści. Dziury znajdziemy na całej długości zarówno jezdni, jak i chodnika. W oczy rzucają się nie tylko wybrzuszenia i doły, ale także podmywanie gruntu, wyrwy i ogromne dziury. Co stało się tym razem? Sprawdzamy!

Ostatnie naprawy na nic

Jakiś czas temu ulica Tkacka była naprawiana. Od tego momentu nie minęło wiele czasu. Przypomnijmy, że remont zaczął się od wielodniowych rozkopów jezdni z użyciem ciężkiego sprzętu. Całość nadzorowała ekipa ZWiK. Naprawa ulicy odbyła się na wysokości ze skrzyżowaniem z ul. Łaziebną. I co prawda w tamtym miejscu ulica jest w niezłym stanie, to problem pojawił się na jej innym odcinku. Niemal na całej szerokości ulicy przy kamienicy nr 6 zapadają się płytki chodnika.

Mieszkańcy mają dosyć

Jak informuje jeden z mieszkańców, ciągle piszą oni do komunalnych służb z informacją, że odcinek tej drogi wymaga pilnej interwencji. Niestety na ten moment nikt się tym nie interesuje. A przypomnijmy, że nawierzchnia trotuaru w tym miejscu zarwała się już ponad tydzień temu.