Piłkarskie talenty w Szczecinie

Piłkarskie talenty w Szczecinie

Emocje i gole nie brakowały podczas turnieju piłki nożnej dla dzieci w kategorii U9 w Szczecinie. Wszystko działo się podczas projektu TALENTS CUP.

TALENTS CUP

Ostatnio podczas turnieje TALENTS CUP zgromadziło się 12 drużyn z regionu. Oganizatorami byli 17-letni piłkarze FASE Szczecin oraz uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Football Academy School of Excellence przy I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym Leonarda Piwoniego w Szczecinie.

finał turnieju

W finale, druga drużyna FASE Szczecin pokonała pierwszą drużynę swojego klubu 3:1. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Świtu Szczecin, a tuż za podium znaleźli się gracze Osadnika Myślibórz.

Wyjątkowy turniej

Jak mówi jeden z organizatorów turnieju i bramkarz FASE Szczecin, Hubert Rinkiel, po ostatnim gwizdku nie brakowało łez, ale przede wszystkim dominowało zadowolenie z gry i dobrej zabawy. Podczas turnieju zbierano także pieniądze na szczecińskie Schronisko dla zwierząt.

Wyjątkowo cieszy fakt, że w Szczecinie jest tak wielu młodych, utalentowanych piłkarzy. To z pewnością dobra informacja dla miejskich klubów sportowych, ale nie tylko.