Pierwsze wieści na temat Hip-Hop Festiwal w Szczecinie. W line-upie znalazł się Pezet

Pierwsze wieści na temat Hip-Hop Festiwal w Szczecinie. W line-upie znalazł się Pezet

Już tej wiosny do Netto Arena w Szczecinie zawita festiwal muzyki hip-hopowej. Wydarzenie Hip-Hop Festiwal odbędzie się w dniu 9 kwietnia. Znany jest już pierwszy artysta, który zagra podczas imprezy.

 

Line-up pełen gwiazd

 

Jan Paweł Kapliński, czyli Pezet to pierwsze nazwisko, które trafiło do programu wydarzenia. Ostatnim razem warszawski muzyk odwiedził Szczecin 9 lat temu. W harmonogramie festiwalu znajdą się pełnowymiarowe koncerty najpopularniejszych gwiazd współczesnego rapu w Polsce. Jakich? To na razie pozostaje tajemnicą. Organizatorzy wydarzenia będą stopniowo uchylać rąbka tajemnicy i ogłaszać kolejne nazwiska z programu imprezy. Z pewnością można się jednak spodziewać znanych nazwisk i gorącej atmosfery. Podczas poprzedniej edycji festiwalu wystąpili m. in. Quebonafide, Sarius czy Żabson.

Występy dopełni efektowna oprawa, a w programie wydarzenia znajdą się jeszcze inne atrakcje, na terenie festiwalowym przygotowane zostaną również strefy gastronomiczne z jedzeniem i napojami.

 

Lokalizacja i bilety

 

Wydarzenie Hip-Hop Festiwal Szczecin 2022 odbędzie się 9 kwietnia w hali widowiskowo-sportowe Netto Arena. Miejsce to zlokalizowane jest przy ul. Władysława Szafera 3/5/7 w Szczecinie.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz bilety można znaleźć na stronie Hiphopszczecin.pl. W sprzedaży dostępne są bilety na płytę (miejsca stojące), na trybuny (miejsca siedzące) oraz specjalne wejściówki VIP. Ceny zaczynają się od 99 zł w zależności od rodzaju miejsca i terminu zakupu (dostępnej w danym momencie puli).

Bilet VIP EXCLUSIVE upoważnia do wejścia zarówno na płytę, jak i na trybuny, a także do skorzystania z osobnego wejścia do hali. W zestawie znajduje się również pakiet prezentów od organizatora, w tym bilet kolekcjonerski, identyfikator, smycz oraz torba shopperka.

Organizatorzy uczulają, by nie kupować biletów na wydarzenie poza oficjalną dystrybucją, a więc portalami Ticketos.pl i Bilety.fm. Grozi to niewpuszczeniem na teren festiwalowy.