Perły Biznesu rozdane po raz 19.

Perły Biznesu rozdane po raz 19.

Redakcja Świata Biznesu po raz 19 rozdała nagrody Perły Biznesu. Sprawdzamy, kto uzyskał nagrody w poszczególnych kategoriach.

Wydarzenie gospodarcze

W kategorii wydarzenia gospodarcze,  nagrodzono Urząd Morski w Szczecinie. Jest to wyróżnienie za pogłębienie toru wodnego Świnoujście – Szczecin do głębokości 12,5 m. To największa inwestycja w gospodarce morskiej w regionie w ostatnich latach, poprawiająca bezpieczeństwo żeglugi i wzmacniająca konkurencyjność zespołu portów Szczecin-Świnoujście.

Osobowość biznesu

W kategorii osobowość biznesu, Tytus Gołas, CEO Tidio Poland, został uznany za najważniejszą postać biznesową. Tytus założył innowacyjny startup, oferujący rozwiązania live chatów dla małych i średnich firm. W ciągu kilku lat rozwoju, Tidio stało się czwartą najpopularniejszą platformą live chat na świecie, obecną na ponad 300 tysiącach stron internetowych.

Więcej informacji o uroczystej gali

Uroczysta gala nagród odbyła się w hotelu Novotel Szczecin Centrum, a laureatów wybierała kapituła składająca się z zachodniopomorskich naukowców i dziennikarzy, z prof. Juliuszem Engelhardtem z Uniwersytetu Szczecińskiego i prof. Danutą Zawadzką z Politechniki Koszalińskiej na czele.