W centrum Szczecina mężczyzna nagabuje dzieci

W centrum Szczecina mężczyzna nagabuje dzieci

Nauczyciele ze szkoły alarmują, że w centrum miasta mężczyzna nagabuje dzieci. Do sprawy włączyła się już policja. Samo zdarzenie miało miejsce w tym tygodniu przy ulicy Królowej Jadwigi w Szczecinie. Co dokładnie się wydarzyło?

Mężczyzna zapraszał dzieci do samochodu

Nie da się ukryć, że jest to bardzo niepokojący alarm. Do sytuacji doszło przed jednym ze sklepów w Szczecinie. Jak się okazało, mężczyzna miał nagabywać dzieci wracające ze szkoły. Według informacji miał on zapraszać dzieci do samochodu. Jak się okazało, był to prawdopodobnie samochód marki Peugeot.

Szkoła ostrzega rodziców

Dość szybko zareagowała szkoła, tuż przy której miało miejsce to zdarzenie. Mowa o Szkole Podstawowej nr 5. Ostrzeżenie trafiło do rodziców, który dzieci uczęszczają do tej placówki. Jak alarmują pracownicy szkoły, trzeba uważać na dzieci. Pojawiła się także prośba o to, aby w razie wystąpienia podobnej sytuacji, alarmowa od razu szkołę i policję.

Policja przygląda się zgłoszeniu

O całej sprawie powiadomiona została także policja. Okazało się, że jak do tej pory to jedyne zgłoszenie dotyczące tego incydentu. Jak przekazał młodszy aspirant Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, policja otrzymała takie zgłoszenie i w chwili obecnej monitoruje sytuację.