Ferie zimowe czas start!

Ferie zimowe czas start!

Właśnie rozpoczyna się pierwszy weekend ferii zimowych. W dniach 13-24 lutego Szczecin będzie pełen ciekawych atrakcji dla dzieci. A jakie atrakcje czekają na najmłodszych i tych nieco starszych? Sprawdzamy!

Dla każdego coś fajnego

Warsztaty teatralne w Pleciudze dla dzieci w wieku 9-13 lat to jedna z ofert. Dzieci będą miały okazję poznać tajniki tworzenia spektaklu, od wymyślania scenariusza po improwizację teatralną. Bilety kosztują 40 zł za jedno spotkanie i można je zakupić na stronie internetowej. Kolejna ciekawa oferta to półkolonie w Pałacu Młodzieży dla dzieci z klas 0-5 szkół podstawowych. Oferta obejmuje szeroką gamę zajęć, takich jak taniec, teatr, ceramika, szachy, sport, plastyka i fotografia. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, a cena zawiera wyżywienie w formie cateringu.

Trochę historii a może gry komputerowe?

Również Zamek Książąt Pomorskich przygotował ofertę ferii dla dzieci w wieku 6-10 lat. Pierwszy tydzień poświęcono na zajęcia twórcze, a w drugim to historia i atmosfera dawnej siedziby książęcej. Bilety kosztują 15 zł za jedną osobę. Z kolei na fanów gier komputerowych czekają eksperymenty chemiczno-fizyczne, robotyka, sport i wyzwania w grze Minecraft w Domu Kultury „13 Muz” i nienudno.pl. Ofertę skierowano do dzieci, które lubią się ruszać i interesują się programowaniem, a także poszukują nowych wyzwań.