King Szczecin w świetnej formie

Okazuje się, że King Szczecin jest w świetnej formie. W ostatnich 8 meczach zwyciężyli 7 razy!

Doskonała forma drużyny

King Szczecin udowodnił swoją formę w aktualnym sezonie Energa Basket Ligi, wygrywając 92:77 na wyjeździe z Legią Warszawa. W trzeciej kwarcie szczecinianie rozpoczęli od serii 10:0, a po trójce Bryce’a Browna prowadzili nawet 22 punktami. Legia nie była w stanie odrobić strat i King zwyciężył ostatecznie 92:77.

Mecz z BM Stal

W meczu z BM Stal w Ostrowie Wielkopolskim emocje sięgały zenitu. Goście wyszli na prowadzenie dzięki rzutom Tony’ego Meiera, ale Legia szybko odpowiedziała trafieniami Travisa Leslie i Billy’ego Garretta. King odpowiedział na to serią 9:0 i przejął inicjatywę. W drugiej kwarcie King był nawet lepszy o 12 punktów, ale Legia zareagowała serią 8:0. W trzeciej kwarcie King rozpoczął od serii 10:0 i kontrolował wydarzenia na parkiecie. Legia nie była w stanie odrobić strat i King zwyciężył 92:77.

Kilka słów o King Szczecin

King Szczecin to profesjonalny polski klub koszykarski z siedzibą w Szczecinie. Klub jest uczestnikiem Energa Basket Ligi, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. King Szczecin jest znany ze swoich sukcesów na parkiecie, w tym wygrania kilku tytułów mistrza Polski.