Pałac Młodzieży zaprasza na RPG Show

Pałac Młodzieży zaprasza na RPG Show

Zaproszenie do wszystkich fanów gier fabularnych (RPG)! Już w najbliższą sobotę, czyli 28 października, mury Pałacu Młodzieży – Pomorskiego Centrum Edukacji stają się areną nowego wydarzenia dedykowanego miłośnikom narracyjnych gier fabularnych.

Głównym celem tej imprezy jest rozegranie jak najwięcej sesji RPG, wymiana doświadczeń pomiędzy Mistrzami Gry (MG) i Graczami, zaprezentowanie nowych systemów gry, umożliwienie poznania innych pasjonatów RPG oraz przede wszystkim integracja środowiska RPG z Szczecina i okolic.

– W tej chwili przyjmujemy zgłoszenia od Mistrzów Gry, aby móc lepiej dopasować naszą ofertę jako organizatorów do Waszych potrzeb – wyjaśnia Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży – Pomorskiego Centrum Edukacji. – Na stronie wydarzenia na Facebooku opublikujemy szczegółowe informacje dotyczące sesji, które będą prowadzone oraz ilość dostępnych miejsc przy stołach.

Warto podkreślić, że udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Jeżeli jesteś fanem RPG i znajdziesz coś dla siebie w ofercie, nie wahaj się i przyjdź do naszego Pałacu!