Niesamowita historia młodego kibica Pogoni Szczecin

Niesamowita historia młodego kibica Pogoni Szczecin

Szymon, nastoletni kibic Pogoni Szczecin z Podjuch, postanowił zarobić na swój bilet na mecz wyprowadzając na spacer psy swoich sąsiadów. Jego pracowita postawa została nagrodzona. Przygotował ogłoszenie, w którym napisał, że zbiera na bilet na mecz. W zamian za to oferuje odpłatne wyprowadzanie psów na spacer.Podał, kiedy jest dostępny i podał swój numer telefonu. Ogłoszenie szybko rozeszło się po mediach społecznościowych, dzięki Danielowi Trzepaczowi.

niesamowita niespodzianka

Jeden z kibiców przesłał mu ogłoszenie, a Daniel Trzepacz również je udostępnił na swoim Twitterze. Wcześniej nie miał kontaktu z chłopcem, ale właściciel jednej z firm, która współpracuje z Pogonią, skontaktował się z nim i powiedział, że chciałby sponsorować mu karnet. Szymon nie spodziewał się tak pozytywnego rozwiązania. Zamknął swoją działalność, zanim ta mogła się rozpocząć.

Dziadek również z prezentem

W poniedziałek wieczorem Szymon przyszedł do swojej mamy z wiadomością, że ktoś się z nim skontaktował i poprosił o jej numer. Zgodziła się i chwilę później sponsor zadzwonił i ustalił szczegóły. Szymon stał się szczęśliwym posiadaczem karnetu, który pozwoli mu obejrzeć wszystkie mecze Pogoni Szczecin w rundzie wiosennej. Co ważne, sponsor kupił również karnet dla dziadka Szymona, z którym do tej pory chodził na mecze.