Najbliższy weekend w Szczecinie zapowiada się ciekawie! Jakie atrakcje czekają nas w dniach 24.09 – 26.09?

Najbliższy weekend w Szczecinie zapowiada się ciekawie! Jakie atrakcje czekają nas w dniach 24.09 – 26.09?

W najbliższy weekend w Szczecinie nie będzie można narzekać na nudę! Ciekawie będzie już dziś (24.09), a wszystko potrwa do niedzieli. Gdzie mogą wybrać się Szczecinianie w weekend?

Moc atrakcji dla każdego – weekend w Szczecinie

Koncerty, wydarzenia kulturalne, atrakcje sportowe duży wybór weekendowych rozrywek sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Co takiego nas czeka? Przede wszystkim koncerty! Tych nie zabraknie na pewno, co więcej, wielbiciele różnego rodzaju muzyki będą mogli posłuchać swoich ulubieńców. W Szczecinie wystąpi O.S.T.R, a także Letni Chamski Podryw, więc miłośnicy rapu i disco nie mogą narzekać na brak atrakcji!

Oprócz rozrywek muzycznych będą też niespodzianki dla fanów aktywnego spędzania czasu, między innymi Rajd Rowerowy i Dni Otwarte Rolkującej Szkoły. Odkrywcy, którzy pragną poznać „tajemniczą” część miasta, powinni wziąć udział w ostatnich, tegorocznych „Transgranicznych Spacerach Miejskich”. Miłośników smacznego jedzenia, czeka z kolei Festiwal Food Trucków!

Najmłodsi oraz dorośli, którzy uwielbiają uwalniać swoje wewnętrzne dziecko, nie mogą ominąć sobotniego Dnia Baniek Mydlanych, który odbędzie się w sobotę na Struga 21A. Osoby pragnące się rozerwać, a jednocześnie udzielić się charytatywnie, mają szansę wziąć udział w Splash of Colors. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na rzecz małej Ingi chorującej na SMA. Charytatywne święto kolorów odbędzie się w sobotę o 15 na Jasnych Błoniach. Dla fanów mrocznych klimatów i ciężkiej muzyki również szykuje się coś ciekawego. W szczecińskim klubie muzyczny  „ZOO”, w sobotę po godzinie 19 odbędą się koncerty zespołów Death metalowych.