Nadchodzi druga edycja ogólnopolskiego festiwalu muzycznego The Legend

Nadchodzi druga edycja ogólnopolskiego festiwalu muzycznego The Legend

Przygotujcie się na ogromne emocje muzyczne! Znane i uwielbiane przez całą Polskę hity zagoszczą na scenie dzięki występom legendarnych zespołów. To wszystko w fantastycznej oprawie audio-wizualnej, która zapewni niezapomniane doznania. Druga edycja festiwalu The Legend – Kiedyś było inaczej już czeka za rogiem! Ten niepowtarzalny event odbędzie się w kwietniu 2024 roku na szczecińskiej Netto Arenie. Bilety już są dostępne do nabycia, a co więcej – teraz można je zdobyć w specjalnych, obniżonych cenach!

Festiwal The Legend – Kiedyś było inaczej to wyjątkowe wydarzenie skierowane do miłośników polskiej muzyki rockowej. Bierzemy Was w sentymentalną podróż przez historię tego gatunku, pełną niesamowitych dźwięków i imponującej oprawy audio-wizualnej. Tegoroczna, druga edycja festiwalu przeniesie nas do korzeni rockowych brzmień, prosto do lat 80. i 90. XX wieku. Na jednej scenie zobaczymy prekursorów tego gatunku – Oddział Zamknięty, Kobranockę, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopców z Placu Broni oraz IRA. Wybór artystów nie był przypadkowy – chcieliśmy wrócić do czasów, kiedy młodzieżowy bunt wyrażał się poprzez muzykę rockową i zespoły te walczyły o wolność w naszym kraju.

Publiczność będzie miała okazję wspólnie odśpiewać takie utwory jak „Kocham Cię jak Irlandię”, „Jedwab”, „Wieżę radości, wieżę samotności” czy „Andzię”.