Krzysztof Kamiński dołącza do szeregów Pogoni Szczecin jako nowy bramkarz

Krzysztof Kamiński dołącza do szeregów Pogoni Szczecin jako nowy bramkarz

Krzysztof Kamiński, w wieku 33 lat, podjął decyzję o kontynuowaniu swojej kariery piłkarskiej w szczecińskim klubie Pogoń Szczecin. W ramach porozumienia, zawodnik związał się z tym klubem dwuletnim kontraktem, który ma również opcję przedłużenia o dodatkowy rok.

Poczynając od roku 2013, Kamiński zgromadził cenną ekstraklasową wiedzę i doświadczenie, reprezentując barwy Ruchu Chorzów. Jego wybitne umiejętności przyczyniły się do zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski dla tego klubu. W roku 2015, piłkarz podjął decyzje o poszerzeniu horyzontów swojej kariery i przeniósł się do Japonii. Grając pięć lat w kraju kwitnącej wiśni, zdobywał kolejne doświadczenia.

Po powrocie do ojczyzny, Krzysztof Kamiński zasilił drużynę Wisły Płock. Niestety, rok 2023 był pechowy dla drużyny – spadła ona z ekstraklasy. Ostatni sezon Kamiński rozpoczął jako członek drużyny Nafciarzy. Niemniej jednak, na jesieni poprzedniego roku został on wypożyczony do Ruchu Chorzów. Podczas swojego pobytu w drużynie Niebieskich, Kamiński miał okazję wystąpić w ośmiu ligowych meczach, lecz niestety zaliczył drugi z rzędu spadek z ekstraklasy.

Dołączenie Krzysztofa Kamińskiego do Pogoni Szczecin oznacza koniec gry dla rezerwowego bramkarza Bartosza Klebaniuka, który najprawdopodobniej opuści drużynę.