Koalicja Obywatelska zdradza swoje karty: młodzi, nowocześni i pełni energii – kandydaci do Rady Miasta Szczecin

Koalicja Obywatelska zdradza swoje karty: młodzi, nowocześni i pełni energii – kandydaci do Rady Miasta Szczecin

Koalicja Obywatelska, w ramach dzisiejszego spotkania, ujawniła nazwiska swoich kandydatów na stanowiska w Radzie Miasta Szczecin. W gronie postawionych na szali personaliów znalazł się Jakub Salomon – osobowość zasłużona dla ruchu społecznego oraz tegoroczny absolwent nauki średniej.

Salomon, który ma zaledwie 18 lat i obecnie zmaga się z napisaniem matury, jest jednym z najmłodszych kandydatów na radnego. Jego młodość i entuzjazm mają przynieść nową jakość do pracy Rady Miasta. „Na celowniku mam problemy najmłodszych mieszkańców Szczecina – chcę przekazać ich głos tam, gdzie będzie on naprawdę słyszalny” – deklaruje Salomon. Dodaje również, że aż do końca kampanii wyborczej będzie nieodłączną częścią krajobrazu miejskiego – codziennie będzie odwiedzał mieszkańców w ich domach, dyskutował z nimi o ich potrzebach i problemach.

Podczas następnych kilku tygodni Koalicja Obywatelska zamierza ujawnić swoje „100 konkretów dla Szczecina” – listę obietnic wyborczych skierowanych do mieszkańców miasta. Wśród nich mamy szansę znaleźć między innymi zapewnienie siedziby dla Teatru Współczesnego.

Głosowanie będzie miało miejsce 7 kwietnia, a więc kampania wyborcza Koalicji jest w pełnym rozkwicie.