Czy będzie przełomowy transfer dla Pogoń Szczecin?

Czy będzie przełomowy transfer dla Pogoń Szczecin?

adW ostatnich dniach wiele mówi się o znaczącym transferze dla Pogoń Szczecin. Trwają właśnie rozmowy na temat sprowadzenia piłkarza na pozycję środkowego obrońcy. Kandydatem do gry w PKO Ekstraklasie jest Edgar Ie. Co więcej wiadomo o nowym transferze?

Kim jest Edgar Ie?

Pogoń Szczecin rozmawia z byłym reprezentantem Portugalii, Edgarem Ie, o możliwości gry na pozycji środkowego obrońcy w PKO Ekstraklasie. Edgar Ie, 28-letni obrońca, wychował się w akademii Sportingu, a następnie grał w FC Barcelonie, Villarrealu, Belenenses, Lille OSC, Trabzonsporze, Nantes i Feyenoordzie Rotterdam. Zadebiutował też w reprezentacji Portugalii w 2017 roku. Od roku nie gra w żadnym klubie.  Pogoń Szczecin jest miejscem, gdzie będzie mógł odbudować formę.

Potwierdzone informacje

Dariusz Adamczuk, dyrektor sportowy Pogoni, potwierdził, że klub rozważa sprowadzenie środkowego obrońcy, ale nie ujawnił żadnych szczegółów. Defensywa Pogoni nie radziła sobie dobrze w rundzie jesiennej i została już wzmocniona dwoma zawodnikami w zimowym oknie transferowym.