MiastoWydarzenia

Bazarek na Bronowickiej zaprasza miłośników ekologicznych pyszności

Dziś (25.09) o godzinie 10 ruszył Bazarek na Bronowickiej. Mieszkańcy miasta rozmiłowani w świeżych, ekologicznych produktach mogli zajrzeć i sprawdzić, co okoliczni sprzedawcy mają do zaoferowania.

Sery, miody i wędliny – stragany pełne pyszności

Stragany Bazarku na Bronowickiej kusiły dziś prawdziwymi rarytasami. Na stołach znaleźć można było ogromny wybór wędlin, serów i miodów. Wzrok przyciągały wypieki Kół Gospodyń Wiejskich oraz butelki z kwasem buraczanym. Kwas cieszył się dużym zainteresowaniem miłośników kiszonek i zdrowego odżywiania. Płyn ten znany jest z wysokiej zawartości składników odżywczych. Wszystkie dostępne na bazarku produkty to ekologiczne i zdrowe propozycje od lokalnych rolników, pszczelarzy i osób trudniących się handlem.

Bazarek powstał po to, by producenci rolni i wytwórcy mieli miejsce do spotkań, wymiany doświadczeń i zaprezentowania swoich dzieł i owoców swojej pracy oraz zarobienia pieniędzy na swojej pasji. Mieszkańcy Szczecina mają z kolei gdzie zakupić dobrej jakości produkty rolne, które zachwycają świeżością i smakiem. Bazarek był dziś otwarty w godzinach 10 – 14, ma on odbywać się regularnie. Każdy chętny do zrobienia zakupów może udać się na ulicę Bronowicką 41 pod budynek Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Szczecinie.

Powiązane tematy
MiastoWydarzenia

Sanktuarium zamiast Parafii św. Józefa w Szczecinie!

W czwartek (07.10) metropolita szczecińsko – kamieński ks. abp. Andrzej Dzięga podniósł…
Czytaj dalej
KulturaMiastoWydarzenia

Kto zagości na tegorocznym Szczecin Film Festival?

Trwają przygotowania do tegorocznej edycji Szczecin Film Festival. Wydarzenie to od początku swego…
Czytaj dalej
WydarzeniaWypadki

Szczeciński sąd zakończył śledztwo w sprawie bandyckiego napadu

Prokuratura rejonowa Szczecin Zachód zakończyła sprawę bandyckiego napadu, który miał miejsce…
Czytaj dalej