Bazarek na Bronowickiej zaprasza miłośników ekologicznych pyszności

Bazarek na Bronowickiej zaprasza miłośników ekologicznych pyszności

Dziś (25.09) o godzinie 10 ruszył Bazarek na Bronowickiej. Mieszkańcy miasta rozmiłowani w świeżych, ekologicznych produktach mogli zajrzeć i sprawdzić, co okoliczni sprzedawcy mają do zaoferowania.

Sery, miody i wędliny – stragany pełne pyszności

Stragany Bazarku na Bronowickiej kusiły dziś prawdziwymi rarytasami. Na stołach znaleźć można było ogromny wybór wędlin, serów i miodów. Wzrok przyciągały wypieki Kół Gospodyń Wiejskich oraz butelki z kwasem buraczanym. Kwas cieszył się dużym zainteresowaniem miłośników kiszonek i zdrowego odżywiania. Płyn ten znany jest z wysokiej zawartości składników odżywczych. Wszystkie dostępne na bazarku produkty to ekologiczne i zdrowe propozycje od lokalnych rolników, pszczelarzy i osób trudniących się handlem.

Bazarek powstał po to, by producenci rolni i wytwórcy mieli miejsce do spotkań, wymiany doświadczeń i zaprezentowania swoich dzieł i owoców swojej pracy oraz zarobienia pieniędzy na swojej pasji. Mieszkańcy Szczecina mają z kolei gdzie zakupić dobrej jakości produkty rolne, które zachwycają świeżością i smakiem. Bazarek był dziś otwarty w godzinach 10 – 14, ma on odbywać się regularnie. Każdy chętny do zrobienia zakupów może udać się na ulicę Bronowicką 41 pod budynek Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Szczecinie.