Apel funkcjonariuszy szczecińskiej policji ws. pobicia w centrum miasta

Apel funkcjonariuszy szczecińskiej policji ws. pobicia w centrum miasta

W jednostce policyjnej Szczecin-Śródmieście zostały udostępnione fotografie dotyczące dwóch mężczyzn, którzy są powiązani z incydentem przemocowym. Pobicie miało miejsce w centralnej części Szczecina, w okolicach znanego lokalu gastronomicznego „Bar Rab”. Policja prosi osoby, które są w stanie zidentyfikować sprawców na podstawie zaprezentowanych zdjęć, o kontakt ze śledczymi.

Incydent miał miejsce już jakiś czas temu, dokładnie 30 kwietnia 2022 roku, około godziny 2:30 nad ranem. Miejsce zdarzenia to obszar w bliskim sąsiedztwie cenionego przez mieszkańców baru szybkiej obsługi, znajdującego się przy ulicy Krzywoustego w Szczecinie. Dochodzenie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej przez funkcjonariuszy komisariatu Szczecin Śródmieście. Celem śledztwa jest wyjaśnienie okoliczności pobicia oraz ustalenie tożsamości osób widocznych na materiałach monitoringu.

W przypadku rozpoznania mężczyzn uwiecznionych na zdjęciach, świadkowie mogą przekazać informacje funkcjonariuszom komisariatu Szczecin Śródmieście, dzięki czemu postęp w sprawie stanie się możliwy. Wszelkie szczegółowe informacje na temat zdarzenia oraz osób związanych z nim są istotne dla dalszego prowadzenia dochodzenia.