10 Tenorów: klasyczne utwory operowe i przeboje muzyki popularnej na jednej scenie

10 Tenorów: klasyczne utwory operowe i przeboje muzyki popularnej na jednej scenie

Już we wtorek, 23 listopada Szczecin odwiedzi grupa 10 Tenorów. Utalentowani muzycy powracają na scenę po dłuższej nieobecności.

Deszczowa piosenka i Can’t help falling in love

Tournée po przerwie nie zawiedzie zarówno zagorzałych, jak i świeżych fanów grupy. Tym razem muzycy zaprezentują swój nowy program muzyczny, a w nim znajdzie się bardzo bogaty repertuar: od arii operowych, po utwory z folkloru, rockowe ballady, muzykę filmową, przeboje z musicali czy popowe hity. Ze sceny rozbrzmiewać będzie m. in. „Deszczowa piosenka”, utwory z filmu Vabank, fragment opery Traviata, „Can’t help falling in love” Elvisa Presleya czy „We are the champions” formacji Queen.

Wiele narodowości, jedna pasja

Grupa 10 Tenorów składa się z dziesięciu utalentowanych wokalistów pochodzących z Polski, Ukrainy i Gruzji. Łączy ich jednak zamiłowanie do śpiewu, muzyczna perfekcja oraz skala głosu.

Koncert w Szczecinie

Grupa 10 Tenorów wystąpi w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, którą można znaleźć na ul. Małopolskiej 48. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada.

Koncert podzielony zostanie na dwie części, a tenorom towarzyszyć będzie Orkiestra Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. Start wydarzenia godzina 19:00. Bilety w cenie od 140 zł nadal są dostępne w sprzedaży.